XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://elbasaniad.org/isuf-sulovari-1934-2006-piktor-qytetar-nderi-i-elbasanit/60%Monthly2019-03-30 15:14
https://elbasaniad.org/elbasan-fshati-fikas-1939-1940/60%Monthly2019-03-30 07:32
https://elbasaniad.org/jorgji-paparisto-me-femijet-lagja-kala-elbasan-1925/60%Monthly2019-03-28 14:49
https://elbasaniad.org/ftese-per-kontribut-dhe-bashkepunim-muzeu-i-shkolles-normale/60%Monthly2019-03-28 02:44
https://elbasaniad.org/plani-rregullues-italian-per-elbasanin-1942/60%Monthly2019-03-31 02:20
https://elbasaniad.org/55-vjet-nga-shfaqja-e-pare-e-grupit-teatror-profesionist-skampa-te-elbasanit/60%Monthly2019-03-27 12:37
https://elbasaniad.org/pergatitjet-per-dasme-elbasan-6-gusht-1922/60%Monthly2019-03-26 08:11
https://elbasaniad.org/patriote-shqiptare-viti-1912-1913/60%Monthly2019-03-25 10:45
https://elbasaniad.org/rruge-ne-elbasan-foto-e-padatuar-2/60%Monthly2019-03-25 03:22
https://elbasaniad.org/pistoleta-bisht-miu-ose-gjarpnusha-stambolli-sic-quheshin-ne-shqiperi-fillimet-e-shek-19/60%Monthly2019-03-27 04:04
https://elbasaniad.org/mesuesja-efterpi-shuteriqi-me-nxeneset-e-saj-te-shkolles-se-gocave-elbasan-1938-39/60%Monthly2019-03-24 03:25
https://elbasaniad.org/lef-nosi-fotografi-e-padatuar/60%Monthly2019-03-24 01:14
https://elbasaniad.org/shtepia-e-sejdinesve-sot-muzeu-etnografik-ana-jugore-elbasan-foto-e-padatuar/60%Monthly2019-03-23 05:07
https://elbasaniad.org/haxhilliku-pelegrinazhi-nga-isuf-myzyri/60%Monthly2019-03-23 02:27
https://elbasaniad.org/shkolla-naim-frasheri-elbasan-1981/60%Monthly2019-03-22 08:29
https://elbasaniad.org/elbasan-votimet-e-2-dhjetorit-1945/60%Monthly2019-03-21 07:53
https://elbasaniad.org/veshje-e-grave-kalajse-me-citjane-foto-e-padatuar/60%Monthly2019-03-19 08:19
https://elbasaniad.org/ahmet-hastopalli-veprimtari-dhe-perkthyesi-elbasanas/60%Monthly2019-03-18 12:07
https://elbasaniad.org/reparti-i-kompesates-ne-kombinatin-e-drurit-elbasan-foto-e-padatuar/60%Monthly2019-03-18 10:25
https://elbasaniad.org/kombinati-i-drurit-ne-elbasan-fotografi-e-pas-vitit-1944/60%Monthly2019-03-18 08:17
https://elbasaniad.org/kurs-qendisjeje-fotografi-e-pas-vitit-1944/60%Monthly2019-03-16 07:38
https://elbasaniad.org/ura-e-ahmet-beut-prane-fshatit-paulesh/60%Monthly2019-03-16 04:51
https://elbasaniad.org/festimet-e-dites-se-veres-ne-elbasan-nga-2014-2019/60%Monthly2019-03-15 04:12
https://elbasaniad.org/mbremje-ne-hotel-park-ne-llixha-elbasan-vitet-1930/60%Monthly2019-03-14 15:15
https://elbasaniad.org/rruga-11-nentori-elbasan-13-mars-2019/60%Monthly2019-03-14 00:43
https://elbasaniad.org/elbasan-loja-e-shilarthit/60%Monthly2019-03-12 10:20
https://elbasaniad.org/ismail-haxhihyseni-mesues-i-merituar/60%Monthly2019-03-11 14:52
https://elbasaniad.org/dita-e-veres-ne-elbasan-loja-dollapet-viti-1916/60%Monthly2019-03-11 11:32
https://elbasaniad.org/shkembi-i-bodinit-ne-pikturat-e-edward-lear-27-shtator-1848/60%Monthly2019-03-10 14:45
https://elbasaniad.org/porta-e-kalase-dhe-xhamia-e-mehmet-fatihut-mbi-te-elbasan-foto-e-padatuar/60%Monthly2019-03-10 14:13
https://elbasaniad.org/femije-me-kostume-popullore-foto-e-padatuar/60%Monthly2019-03-09 07:46
https://elbasaniad.org/shperndarja-e-studenteve-qe-u-diplomuan-ne-shkollen-normale-te-elbasanit-per-te-perhapur-shkollat-shqip/60%Monthly2019-03-07 22:46
https://elbasaniad.org/muzeu-virtual-i-shkolles-naim-frasheri/60%Monthly2019-03-07 15:05
https://elbasaniad.org/shkolla-normale-viti-1926/60%Monthly2019-03-07 09:16
https://elbasaniad.org/shahu-dylgjeri-nje-nga-grate-e-para-ne-elbasan-qe%cc%88-u-mesonte-fshehurazi-fe%cc%88mije%cc%88ve-gjuhen-shqipe-para-1908/60%Monthly2019-03-07 05:53
https://elbasaniad.org/grua-me-veshje-karakteristike-nga-zona-librazhdit-vitet-1930/60%Monthly2019-03-06 12:17
https://elbasaniad.org/leter-nga-elbasani-qe-e-botonte-ne-revisten-albania-faik-konica-ne-vitin-1900-ne-bruksel/60%Monthly2019-03-06 12:11
https://elbasaniad.org/kursi-i-normales-viti-1921/60%Monthly2019-03-06 10:24
https://elbasaniad.org/shkolla-e-tebojes-fotografi-e-para-vitit-1944/60%Monthly2019-03-06 09:09
https://elbasaniad.org/dokument-nga-arkivi-i-stambollit-ku-permendet-ismail-qemali-1901/60%Monthly2019-03-05 17:59
https://elbasaniad.org/veshje-tradicionale-te-shpatit/60%Monthly2019-03-05 08:15
https://elbasaniad.org/metalurgji-mbrapa-furrnaltes-diku-prane-aglomerimit-elbasan-nentor-2016/60%Monthly2019-03-05 01:28
https://elbasaniad.org/pamje-e-elbasanit-nga-vendi-tek-ulllini-i-qefit-elbasan-2017/60%Monthly2019-03-04 17:10
https://elbasaniad.org/veniamin-dashi-historian-perkthyes-mesues-i-merituar/60%Monthly2019-03-29 09:38
https://elbasaniad.org/elbasan-1935-nxenes-e-mesues/60%Monthly2019-03-04 07:50
https://elbasaniad.org/hyrja-e-punetoreve-ne-metalurgji-dera-prane-uzines-mekanike-elbasan-1982/60%Monthly2019-03-03 21:01
https://elbasaniad.org/uzina-mekanike-ne-metalurgji-elbasan-1983/60%Monthly2019-03-03 20:01
https://elbasaniad.org/elbasani-i-gjelber-reklame-e-vitit-1930/60%Monthly2019-03-03 19:56
https://elbasaniad.org/restorant-peshku-rreth-200-metra-para-stadiumit-elbasan-1972/60%Monthly2019-03-02 16:28
https://elbasaniad.org/elbasan-viti-1981-4/60%Monthly2019-03-02 08:04
https://elbasaniad.org/auto-draft-4/60%Monthly2019-03-01 21:19
https://elbasaniad.org/elbasani-rruga-thoma-kalefi-shtator-2014/60%Monthly2019-03-01 21:08
https://elbasaniad.org/elbasan-viti-1936/60%Monthly2019-03-01 18:31