XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://elbasaniad.org/poema-elbasani-e-filip-papajanit/60%Monthly2017-11-30 12:18
https://elbasaniad.org/ne-diten-e-pavaresise-lef-nosi-dhe-reshit-hyseni-nje-kujtim-nje-personazh/60%Monthly2017-12-04 20:11
https://elbasaniad.org/historiku-i-shkolla-private-arianiti-si-lule-e-pare-e-arsimit-privat/60%Monthly2017-11-28 16:44
https://elbasaniad.org/27-nentor-1992-i-jepet-titulli-artist-i-merituar-tre-aktoreve-te-teatrit-skampa-elbasan-shpetim-shmili-astrit-cerma-dhe-hysen-biza/60%Monthly2017-11-27 20:35
https://elbasaniad.org/agim-lazareni-mesuesi-qe-u-nda-nga-jeta-ne-moshen-30-vjecare-ne-aksidentin-e-gjinarit/60%Monthly2017-11-26 13:41
https://elbasaniad.org/2012-elbasan-ceremonia-e-inaugurimit-te-memorialit-per-aksidentin-e-gjinarit/60%Monthly2017-11-26 12:47
https://elbasaniad.org/aksidenti-i-1977-es-ne-rrugen-elbasan-gjinar-dhe-12-viktimat-pas-40-vjetesh/60%Monthly2017-11-26 12:50
https://elbasaniad.org/pronare-elbasanas-te-shpronesuar-ne-vitin-1950/60%Monthly2017-11-26 12:26
https://elbasaniad.org/makinat-e-para-ne-elbasan/60%Monthly2017-11-25 04:00
https://elbasaniad.org/1954-treni-shkon-ne-elbasan/60%Monthly2017-11-23 12:51
https://elbasaniad.org/1934-elbasan/60%Monthly2017-11-23 12:41
https://elbasaniad.org/1915-pamje-panoramike-e-elbasanit/60%Monthly2017-11-23 12:35
https://elbasaniad.org/elbasani-ne-vitet-1970/60%Monthly2017-11-23 12:29
https://elbasaniad.org/pikture-e-qendres-se-elbasanit-ndoshta-e-vitit-1911/60%Monthly2017-11-21 01:44
https://elbasaniad.org/kalendari-kombiar-1904/60%Monthly2017-11-20 19:10
https://elbasaniad.org/kalendari-kombiar-1899/60%Monthly2017-11-20 00:36
https://elbasaniad.org/1920-1930-varr-i-vjeter-mysliman-ne-afersi-te-elbasanit/60%Monthly2017-11-18 13:26
https://elbasaniad.org/1940-bileta-autobusi-te-linjes-elbasan-tirane/60%Monthly2017-11-18 12:37
https://elbasaniad.org/elbasani-trashegimia-dhe-e-sotmja-e-nje-qyteti-shqiptar/60%Monthly2019-05-05 14:26
https://elbasaniad.org/jeta-viti-i-dyte-nr-6-qershor-1927/60%Monthly2017-12-17 12:38
https://elbasaniad.org/1963-vlore%cc%88-grupi-i-teatrit-te%cc%88-elbasanit/60%Monthly2017-11-14 12:23
https://elbasaniad.org/1936-05-30-elbasan-fature%cc%88-per-energjine%cc%88-eletrike/60%Monthly2017-11-14 12:13
https://elbasaniad.org/1935-elbasan-fature%cc%88-pagese-e-le%cc%88shuar-pe%cc%88r-nje%cc%88-pune%cc%88-instalimi-elektrik/60%Monthly2017-11-14 12:06
https://elbasaniad.org/kalendari-kombiar-1909/60%Monthly2017-11-12 17:28
https://elbasaniad.org/1935-elbasan-te-shkolla-e-kalase%cc%88-ushtrimorja-me-me%cc%88suesin-ali-myftiu-kalsa-e-3-te%cc%88-b-copy/60%Monthly2017-11-12 12:09
https://elbasaniad.org/kalendari-kombiar-1910/60%Monthly2017-11-11 12:42
https://elbasaniad.org/jeta-viti-i-dyte-nr-4-prill-1927/60%Monthly2017-12-17 12:39
https://elbasaniad.org/1936-elbasan-klasa-e-pare-ne-shkollen-e-gocave/60%Monthly2017-11-09 12:51
https://elbasaniad.org/1978-nje-dyqan-tipik-berberi-i-viteve-1970/60%Monthly2017-11-07 12:28
https://elbasaniad.org/1943-elbasan-berbere%cc%88-elbasanas-para-dyqanit-te%cc%88-tyre/60%Monthly2017-11-07 12:22
https://elbasaniad.org/berberet-ne-elbasan/60%Monthly2017-11-08 17:05
https://elbasaniad.org/1914-ne%cc%88-burgun-e-elbasanit-nje%cc%88ri-prej-grupeve-te%cc%88-te%cc%88-burgosurve-prej-rrebele%cc%88ve-te%cc%88-haxhi-qamilit/60%Monthly2017-11-07 11:40
https://elbasaniad.org/dokumenta-historike-viti-i-pare-vjesht-e-iii-te-1924-nr-9/60%Monthly2019-04-04 02:20
https://elbasaniad.org/buletini-shkencor-i-universitetit-aleksander-xhuvani-elbasan-uniel/60%Monthly2017-11-06 18:43
https://elbasaniad.org/dodona-viti-1-nr-3-mars-1922/60%Monthly2019-09-15 14:21
https://elbasaniad.org/shkolla-kombetare-viti-i-pare-nr-13-14-prill-1938/60%Monthly2017-11-06 12:24
https://elbasaniad.org/1913-zarfi-i-nje-letre-derguar-luigj-gurakuqit-ne-1913-nga-elbasani/60%Monthly2017-11-06 11:03
https://elbasaniad.org/dituria-viti-1-nr-6-qershor-1909/60%Monthly2017-12-17 16:04
https://elbasaniad.org/leka-viti-4-nr-6-qershor-1932/60%Monthly2019-09-15 14:13
https://elbasaniad.org/leka-viti-4-nr-2-shkurt-1932/60%Monthly2017-11-05 15:05
https://elbasaniad.org/leka-viti-i-4-nr-10-tetor-1932/60%Monthly2017-11-05 14:14
https://elbasaniad.org/leka-viti-i-4-nr-4-prill-1932/60%Monthly2017-11-05 13:14
https://elbasaniad.org/galeri-me-foto-nga-80-vjetori-i-lindjes-se-aktorit-lec-shllaku/60%Monthly2017-11-05 12:56
https://elbasaniad.org/leka-v-4-nr-7-korrik-1932/60%Monthly2017-11-05 12:12
https://elbasaniad.org/jeta-viti-1-nr-3-prill-1926/60%Monthly2017-12-17 12:39
https://elbasaniad.org/1965-elbasan-kolektivi-i-shkolles-pedagogjike/60%Monthly2017-11-04 11:02
https://elbasaniad.org/jeta-viti-2-nr-3-mars-1927/60%Monthly2017-12-17 12:39
https://elbasaniad.org/jeta-viti-2-nr-5-maj-1927/60%Monthly2017-12-17 12:39
https://elbasaniad.org/leka-viti-4-nr-11-nendor-1932/60%Monthly2017-11-04 00:20
https://elbasaniad.org/flamuri-viti-1-nr-9-dhjetor-1922/60%Monthly2017-11-03 11:54
https://elbasaniad.org/revista-flamuri-viti-1-nr-8-nentor-1922/60%Monthly2017-11-03 02:29
https://elbasaniad.org/isuf-myzyri-artist-i-popullit/60%Monthly2019-07-04 12:02