XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://elbasaniad.org/1960-elbasan-robaqepesia-e-pare-qe-bente-rroba-me-porosi/60%Monthly2017-11-06 08:50
https://elbasaniad.org/1939-elbasan-anastas-trendafili-nje-nga-rrobaqepe%cc%88sit-e-pare%cc%88-ne%cc%88-qytet/60%Monthly2019-09-12 03:33
https://elbasaniad.org/1957-elbasan-argjendari-andrea-ndreke%cc%88-deliana-para-dyqanit-te%cc%88-tij/60%Monthly2017-10-31 03:55
https://elbasaniad.org/dita-e-veres-ne-lume/60%Monthly2017-10-29 13:56
https://elbasaniad.org/1914-1918-elbasani-pamje-nga-lindja/60%Monthly2017-10-29 13:24
https://elbasaniad.org/24-shtator-1848-rruga-oher-elbasan/60%Monthly2017-10-29 12:34
https://elbasaniad.org/revista-ora-11-gusht-1929/60%Monthly2017-10-28 18:59
https://elbasaniad.org/ndreke-andrea-deliana-nje-nga-argjendaret-e-hershem-elbasanas/60%Monthly2017-10-28 03:27
https://elbasaniad.org/instituti-femeror-nana-mbretneshe/60%Monthly2018-05-24 11:06
https://elbasaniad.org/1958-qarku-letrar-i-elbasanit-si-pe%cc%88rte%cc%88ritje-e-qarkut-letrar-te%cc%88-krijuar-nga-lef-nosi-me%cc%88-1916/60%Monthly2017-10-27 23:47
https://elbasaniad.org/normalisti-viti-iii-maj-qershuer-1931-nr-3-4/60%Monthly2019-07-02 00:42
https://elbasaniad.org/1933-karte-postare-normalisti-nga-elbasani/60%Monthly2017-10-27 06:20
https://elbasaniad.org/trompa-qe%cc%88-ka-pe%cc%88rdorur-muzikanti-dhe-dirigjenti-hamit-kusi/60%Monthly2017-10-26 05:52
https://elbasaniad.org/1987-elbasan-formacioni-i-bandes-aferdita/60%Monthly2017-10-26 04:33
https://elbasaniad.org/1962-vlore-banda-muzikore-e-elbasanit-ne-sheshin-e-flamurit/60%Monthly2017-10-26 21:30
https://elbasaniad.org/11174-2/60%Monthly2017-10-26 21:28
https://elbasaniad.org/instrumentisti-dhe-dirigjenti-hamit-kusi-nje-jete-e-lidhur-me-banden-muzikore-aferdita/60%Monthly2017-10-26 00:51
https://elbasaniad.org/burra-elbasanas-me-kostume-kombetare-foto-e-fundit-te-viteve-1800/60%Monthly2019-04-06 13:19
https://elbasaniad.org/haxhi-ali-lazareni-jeteshkrimi-i-nje-kryefamiljari-elbasanas/60%Monthly2017-10-24 10:50
https://elbasaniad.org/1933-ambasadori-amerikan-herman-bernstein-ne-manastirin-e-shen-gjonit/60%Monthly2017-10-26 13:49
https://elbasaniad.org/vasil-kamami-studenti-i-romes-mesuesi-dhe-drejtori-i-normales-pedagogu-me-grade-shkencore-dhe-drejtues-i-institutit-te-larte-pedagogjik-ne-elbasan/60%Monthly2017-10-19 07:15
https://elbasaniad.org/dr-kol-fot-papajani-kirurgu-i-respektuar-i-elbasanit/60%Monthly2017-10-18 07:23
https://elbasaniad.org/ilp-i-mbremjes-hodhi-themelet-e-arsmit-te-larte-ne-elbasan/60%Monthly2017-10-17 07:19
https://elbasaniad.org/arkivi-digjital-elbasan-uron-te-gjithe-studentet-dhe-pedagoget-per-vitin-e-ri-akademik-universitar/60%Monthly2017-10-16 09:02
https://elbasaniad.org/11108-2/60%Monthly2017-10-16 05:58
https://elbasaniad.org/1915-elbasan-trupat-serbe-ne-uren-e-shkumbinit/60%Monthly2017-10-16 05:45
https://elbasaniad.org/gazeta-intelektuali-viti-1-nr-22-23-gusht-1996/60%Monthly2017-10-15 22:22
https://elbasaniad.org/gazeta-intelektuali-viti-1-nr-21-11-gusht-1996/60%Monthly2017-10-15 22:16
https://elbasaniad.org/gazeta-intelektuali-viti-1-nr-20-2-gusht-1996/60%Monthly2017-10-15 22:05
https://elbasaniad.org/gazeta-intelektuali-viti-1-nr-19-21-korrik-1996/60%Monthly2017-10-15 21:25
https://elbasaniad.org/gazeta-intelektuali-viti-1-nr-18-13-korrik-1996/60%Monthly2017-10-15 21:16
https://elbasaniad.org/gazeta-intelektuali-viti-1-nr-17-1996/60%Monthly2017-10-15 20:42
https://elbasaniad.org/gazeta-intelektuali-viti-1-nr-16-6-qershor-1996/60%Monthly2017-10-15 16:04
https://elbasaniad.org/gazeta-intelektuali-viti-1-nr-15-30-maj-1996/60%Monthly2017-10-15 16:01
https://elbasaniad.org/gazeta-intelektuali-viti-1-nr-14-23-maj-1996/60%Monthly2017-10-15 15:59
https://elbasaniad.org/gazeta-intelektuali-viti-1-nr-13-16-maj-1996/60%Monthly2017-10-15 15:57
https://elbasaniad.org/kalendari-kombiar-i-vitit-1911/60%Monthly2017-10-15 05:18
https://elbasaniad.org/gazeta-intelektuali-viti-1-nr-11-2-maj-1996/60%Monthly2017-10-12 23:44
https://elbasaniad.org/gazeta-intelektuali-vit-1-nr-12-9-maj-1996/60%Monthly2017-10-12 16:11
https://elbasaniad.org/1941-elbasan-rruge%cc%88s-pe%cc%88r-ne%cc%88-labinot-ne%cc%88-te%cc%88-djathte%cc%88-tyrbja-shutrit/60%Monthly2017-10-12 14:37
https://elbasaniad.org/1941-gusht-elbasan-xhamia-mbret-djathtas-shte%cc%88pia-e-vlleze%cc%88rve-miraku/60%Monthly2017-10-12 14:36
https://elbasaniad.org/1941-elbasan-sahati-i-pare%cc%88-nga-sheshi-bezistanit/60%Monthly2017-10-12 14:21
https://elbasaniad.org/1941-gusht-rruge%cc%88-ne%cc%88-elbasan/60%Monthly2017-10-12 13:48
https://elbasaniad.org/1941-gusht-rruge%cc%88-ne%cc%88-elbasan-majtas-ka-qene%cc%88-nji-kand-lojrash/60%Monthly2017-10-12 13:54
https://elbasaniad.org/gazeta-intelektuali-viti-i-nr-10-25-prill-1996/60%Monthly2017-10-11 15:38
https://elbasaniad.org/gazeta-intelektuali-viti-i-nr-2-19-prill-1996/60%Monthly2017-10-11 15:16
https://elbasaniad.org/1941-elbasan-djale-i-vogel-duke-pozuar-ne-sheshin-e-bezistanit/60%Monthly2017-10-11 11:48
https://elbasaniad.org/1941-elbasan-sheshi-shatervani-bezistanit-ne-sfond-dyqani-i-ibrahim-velencias/60%Monthly2017-10-12 13:42
https://elbasaniad.org/1941-elbasan-vajza-te-veshura-sipas-modes-se-kohes/60%Monthly2017-10-11 11:34
https://elbasaniad.org/gazeta-shkumbini-viti-9-nr-28-5-prill-1975/60%Monthly2017-10-10 11:14
https://elbasaniad.org/gazeta-shkumbini-viti-9-nr-27-2-prill-1975/60%Monthly2017-10-10 11:05
https://elbasaniad.org/libri-labirinte-i-dr-tomor-arianiti/60%Monthly2017-10-10 08:09
https://elbasaniad.org/gazeta-intelektuali-viti-1-nr-8-11-prill-1996/60%Monthly2017-10-09 13:39
https://elbasaniad.org/gazeta-intelektuali-viti-1-nr-7-4-prill-1996/60%Monthly2017-10-09 13:36
https://elbasaniad.org/gazeta-intelektuali-viti-1-nr-6-28-mars-1996/60%Monthly2017-10-09 12:44
https://elbasaniad.org/gazeta-intelektuali-viti-1-nr-5-21-mars-1996/60%Monthly2017-10-09 11:24
https://elbasaniad.org/vasil-thanas-floqit-juristi-i-ndershem-i-elbasanit/60%Monthly2017-10-09 08:06
https://elbasaniad.org/gazeta-intelektuali-viti-i-nr-4-mars-1996/60%Monthly2017-10-09 06:38
https://elbasaniad.org/10950-2/60%Monthly2017-10-09 06:24
https://elbasaniad.org/1942-plani-rregullues-i-elbasanit-lambertini-dhe-poggi-parashikimi-i-trafikut/60%Monthly2017-10-09 06:10
https://elbasaniad.org/1942-elbasan-arkitektura-e-propozuar-ne-planin-lambertini-dhe-poggi-e-nde%cc%88rtesave-qe%cc%88-do-te-ishin-paralel-me-muret-e-kalase%cc%88/60%Monthly2017-10-09 05:54
https://elbasaniad.org/planimetria-e-kohe%cc%88s-dhe-plani-rregullues-i-elbasanit-1942/60%Monthly2017-10-09 05:37
https://elbasaniad.org/plani-rregulles-i-elbasanit-i-vitit-1942-me-arkitekte-ivo-lambertini-dhe-fernando-poggi/60%Monthly2017-10-09 06:15
https://elbasaniad.org/gazeta-intelektuali-viti-i-nr-3-6-mars-1996/60%Monthly2017-10-08 15:27
https://elbasaniad.org/gazeta-intelektuali-viti-1-nr-2-28-shkurt-1996/60%Monthly2017-10-08 13:14
https://elbasaniad.org/gazeta-intelektuali-viti-1-nr-1-shkurt-1996/60%Monthly2019-09-14 13:32
https://elbasaniad.org/gazeta-shkumbini-viti-9-nr-22-15-mars-1975/60%Monthly2017-10-06 12:57
https://elbasaniad.org/gazeta-shkumbini-viti-9-nr-21-12-mars-1975/60%Monthly2017-10-06 11:54
https://elbasaniad.org/bisede-me-berberin-naim-kacollja-per-isuf-myzyrin/60%Monthly2017-10-06 15:21
https://elbasaniad.org/sadik-dinci-doktori-i-qetesise-shendetesore-te-njerezve/60%Monthly2017-10-05 11:27
https://elbasaniad.org/gazeta-shkumbini-viti-i-9-nr-20-8-mars-1975/60%Monthly2017-10-05 04:10
https://elbasaniad.org/gazeta-shkumbini-viti-i-9-nr-19-5-mars-1975/60%Monthly2017-10-05 04:05
https://elbasaniad.org/gazeta-shkumbini-viti-9-nr-18-1-mars-1975/60%Monthly2019-06-24 03:12
https://elbasaniad.org/shkolla-kombetare-nr-13-14-viti-1938/60%Monthly2017-10-04 04:51
https://elbasaniad.org/shkolla-kombetare-nr-22-viti-1939/60%Monthly2017-10-04 04:43
https://elbasaniad.org/stilografi-i-arte-per-edit-durham-dhe-robert-elsie/60%Monthly2017-10-03 15:35
https://elbasaniad.org/gazeta-flamuri/60%Monthly2017-10-03 11:42
https://elbasaniad.org/radioamatorizmi-ne-elbasan/60%Monthly2017-10-03 11:53
https://elbasaniad.org/behxhet-hydi/60%Monthly2017-10-01 15:53
https://elbasaniad.org/mjeket-elbasanas-te-mbetur-ne-kujtesen-e-qytetareve/60%Monthly2017-10-01 11:07
https://elbasaniad.org/mbi-historine-e-sherbimit-mjekesor-ne-elbasan/60%Monthly2017-10-01 10:53