XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://elbasaniad.org/xhavit-bej-bicaku-ideatori-dhe-ndertuesi-i-kinoteatrit-nacional-me-1935/60%Monthly2019-08-01 13:20
https://elbasaniad.org/nga-e-majta-mjeket-neki-harja-mjek-reumatolog-ymid-c%cc%a7e%cc%88rraga-mjeke-infeksioniste-hasan-kurti-mjek-radiolog-elbasan-1964-elbasan-arkivi-digjital-elbasan/60%Monthly2017-04-30 12:00
https://elbasaniad.org/deshmi-lidhjeje-martesore-midis-familjeve-aristokrate-te-elbasanit-dhe-tiranes-elbasan-1896/60%Monthly2017-04-29 13:31
https://elbasaniad.org/akt-bamiresie-vitet-1896-1898/60%Monthly2018-08-12 12:00
https://elbasaniad.org/pamje-nga-elbasani-1908/60%Monthly2017-04-28 23:46
https://elbasaniad.org/galeri-me-foto-nga-vizita-e-mussolinit-ne-spitalin-e-ushtrise-italiane-ne-kraste-gjate-pushtimit-te-shqiperise-elbasan-1941/60%Monthly2017-04-30 11:41
https://elbasaniad.org/varrezat-ushtare%cc%88ve-italiane-gjate%cc%88-lufte%cc%88s-se%cc%88-dyte%cc%88-bote%cc%88rore-librazhd-mars-1941/60%Monthly2017-04-28 11:23
https://elbasaniad.org/klase-fizkulture-organizuar-nga-kryqi-i-kuq-amerikan-elbasan-1920/60%Monthly2017-04-28 10:55
https://elbasaniad.org/dhimiter-kristo-kapidani-1891-1975/60%Monthly2017-04-28 16:07
https://elbasaniad.org/dhimiter-kapedani-dale-ne-bulevard-ne-vitin-1964/60%Monthly2017-04-28 02:52
https://elbasaniad.org/klasa-e-anglishtes-ne-natyre-elbasan-1920/60%Monthly2017-04-28 02:43
https://elbasaniad.org/ndertese-shkolle-ne-elbasan-viti-1920/60%Monthly2017-04-28 00:19
https://elbasaniad.org/infermierja-e-klinikes-pediatrike-te-kryqit-te-kuq-ne-elbasan-zj-blanche-grundy-nga-san-francisco-ne-klinike-se-bashku-me-perkthyesin-e-saj-dhe-nje-nga-shume-femijet-qe-u-trajtuan-aty-elbasan-1920/60%Monthly2017-04-27 21:08
https://elbasaniad.org/mbreti-i-italise-viktor-emanuel-gjate-vizites-ne-elbasan-1940/60%Monthly2017-04-27 14:40
https://elbasaniad.org/7224-2/60%Monthly2017-04-27 11:14
https://elbasaniad.org/plaku-i-vogel-dhe-infermierja-e-tij-elbasan-mars-1920/60%Monthly2017-04-27 11:07
https://elbasaniad.org/sheshi-i-lojrave-ne-rruget-e-kajros-i-ngritur-prej-kryqit-te-kuq-amerikan-elbasan-1920/60%Monthly2017-04-27 10:46
https://elbasaniad.org/mjekja-phoebe-c-steet-nga-baltimora-drejtuese-e-klinikes-pediatrike-te-kryqit-te-kuq-amerikan-elbasan-1920/60%Monthly2017-04-27 00:43
https://elbasaniad.org/infermieret-amerikane-hipin-te-parat-ne-karusel-elbasan-1920/60%Monthly2017-04-26 02:39
https://elbasaniad.org/karuseli-i-ndertuar-nen-drejtimin-e-infermiereve-te-kryqit-te-kuq-amerikan-elbasan-1920/60%Monthly2017-04-26 02:27
https://elbasaniad.org/vaska-e-pare-ne-elbasan-sjelle-nga-kryqi-i-kuq-amerikan-1920/60%Monthly2019-04-06 11:20
https://elbasaniad.org/hyrja-tek-porta-e-kalase-elbasan-1920/60%Monthly2017-04-26 01:48
https://elbasaniad.org/ndihmat-e-kryqit-te-kuq-amerikan-ne-rrugicat-e-kalase-elbasan-1920/60%Monthly2017-04-26 01:32
https://elbasaniad.org/kartoline-e-ali-kelmendit-per-tregtarin-elbasanas-ali-cel-rama-celirama-tetor-1936/60%Monthly2017-04-25 23:13
https://elbasaniad.org/thirrje-per-bashkepunim/60%Monthly2017-04-25 14:18
https://elbasaniad.org/mjeke-dhe-farmaciste-te-elbasanit-vitet-1960/60%Monthly2017-04-25 23:02
https://elbasaniad.org/sheh-shaqir-luniku-elbasan-1935/60%Monthly2017-04-25 02:52
https://elbasaniad.org/trupi-i-arsimit-fillor-te-elbasanit-11-01-1928/60%Monthly2017-04-25 02:54
https://elbasaniad.org/demir-kotherja-dhe-foti-papajani-rruges-elbasan-korce-tetor-1945/60%Monthly2017-04-24 10:30
https://elbasaniad.org/futbolliste-veterane-ne-85-vjetorin-e-futbollit-elbasanas-elbasan-1998/60%Monthly2017-04-24 12:01
https://elbasaniad.org/mustafa-kotherja-si-student-i-idajese-se-selanikut-foto-e-padatuar/60%Monthly2017-04-24 01:06
https://elbasaniad.org/shkolla-e-gocave-klasa-e-pare-elbasan-me-30-qershor-1933/60%Monthly2017-12-29 15:15
https://elbasaniad.org/fehmi-kotherja-vitet-1940/60%Monthly2017-04-23 12:27
https://elbasaniad.org/mustafa-kotherja-fundi-i-viteve-1930/60%Monthly2017-04-23 12:18
https://elbasaniad.org/polifoto-me-veteranet-e-futbollit-elbasan-1980/60%Monthly2017-04-23 11:07
https://elbasaniad.org/ali-bej-kotherja-vitet-1870/60%Monthly2017-04-23 11:54
https://elbasaniad.org/riza-luniku-futbollisti-mesuesi-njeriu-i-vlerave/60%Monthly2017-04-23 10:35
https://elbasaniad.org/libri-i-kujtimeve-i-normalistit-shetites-tirane-1933/60%Monthly2019-07-02 05:20
https://elbasaniad.org/rruge-ne-elbasan-1930/60%Monthly2017-04-22 19:27
https://elbasaniad.org/flamuri-i-qendisur-per-20-vjetorin-e-pavaresise-elbasan-1932/60%Monthly2017-04-22 04:08
https://elbasaniad.org/shefik-dardha-mesuesi-dhe-metodisti-i-mesimdhenies/60%Monthly2017-04-21 08:09
https://elbasaniad.org/kopeshti-letrar-9-viti-i-prill-1919/60%Monthly2017-12-16 15:53
https://elbasaniad.org/nje-mbledhje-e-keshillit-pedagogjik-ne-shkollen-abdyl-myzyri-elbasan-1987/60%Monthly2017-04-20 10:50
https://elbasaniad.org/perurimi-i-shkolle%cc%88s-abdyl-myzyri-elbasan-1973/60%Monthly2017-04-20 10:29
https://elbasaniad.org/hyqmet-shingjergji-mesues-i-merituar/60%Monthly2017-04-20 10:14
https://elbasaniad.org/deftese-vjetore/60%Monthly2017-04-20 06:57
https://elbasaniad.org/shkolla-naim-frasheri-elbasan-1940/60%Monthly2017-04-20 04:16
https://elbasaniad.org/shkolla-naim-frasheri-elbasan-1945/60%Monthly2017-04-20 04:08
https://elbasaniad.org/detese-e-vitit-1929/60%Monthly2017-04-19 11:11
https://elbasaniad.org/foto-e-vitit-1957-e-motrave-razije-dhe-jalldyz-qafeleshi-dale-te-shtepia-e-gruas/60%Monthly2017-04-19 00:51
https://elbasaniad.org/deftese-shkollore-e-vitit-1928/60%Monthly2017-04-18 12:34
https://elbasaniad.org/veshje-tradicionale-te-qytetit-te-elbasanit-foto-e-padatuar/60%Monthly2017-04-17 16:05
https://elbasaniad.org/dr-emil-mborja-me-dr-vil-mazrekun-fushe%cc%88-kuqe-gjinar-1962/60%Monthly2017-04-17 13:16
https://elbasaniad.org/mjeke-dhe-paciente-ne-veranden-e-spitalit-civil-elbasan-1966/60%Monthly2017-04-17 13:03
https://elbasaniad.org/nje-pjese-e-personelit-dale-ne-veranden-e-spitalit-elbasan-1966/60%Monthly2017-04-17 11:49
https://elbasaniad.org/personeli-i-shkolle%cc%88s-agimi-viti-shkollor-1939-40/60%Monthly2017-04-16 15:41
https://elbasaniad.org/klase-e-shkolles-normale-foto-e-padatuar-elbasan-arkivi-digjital-elbasan/60%Monthly2017-04-16 13:15
https://elbasaniad.org/klasa-e-v-e-shkolles-normale-viti-shkollor-1937-38/60%Monthly2017-04-16 11:58
https://elbasaniad.org/shkolla-e-gocave-elbasan-1938/60%Monthly2017-04-16 11:44
https://elbasaniad.org/veshje-popullore-qytetare-elbasanase-per-gra/60%Monthly2017-04-29 19:09
https://elbasaniad.org/statuti-i-kishes-ortodokse-autoqefale-te-shqiperise-korce-1929/60%Monthly2017-04-15 02:35
https://elbasaniad.org/ate-visarion-xhuvani-ne-tirane-1930/60%Monthly2017-04-15 02:24
https://elbasaniad.org/klerike-ortodokse-ne-tirane-1930/60%Monthly2017-04-14 23:33
https://elbasaniad.org/kryepeshkopi-visarion-xhuvani-ne-nje-kishe-te-tiranes-1930/60%Monthly2017-04-14 23:29
https://elbasaniad.org/kryepeshkopi-visarion-xhuvani-ne-festimet-e-pashkeve-korc%cc%a7e-1929/60%Monthly2017-04-15 00:12
https://elbasaniad.org/deftese-shkollore-e-vitit-1925/60%Monthly2017-04-14 12:07
https://elbasaniad.org/ate-visarion-xhuvani-1890-1965-ane%cc%88tar-i-parlamentit-1920-1924-kryepeshkop-i-koash-foto-e-vitit-1923/60%Monthly2017-04-13 12:07
https://elbasaniad.org/vajza-te-institutit-nana-mbretereshe-tirane-1938/60%Monthly2017-04-13 11:22
https://elbasaniad.org/duke-shkuar-ne-burrel-pranvere-1938/60%Monthly2017-04-12 16:44
https://elbasaniad.org/shetitje-ne-tushemisht-korrik-1937/60%Monthly2017-04-12 16:34
https://elbasaniad.org/biblioteka-ibrahim-cocoli-pamje-nga-jasht/60%Monthly2017-04-13 10:24
https://elbasaniad.org/pamje-e-bibliotekes-ibrahim-cocoli-nga-jashte/60%Monthly2017-04-13 10:24
https://elbasaniad.org/shkolla-plotore-naim-frasheri-elbasan-1939-40/60%Monthly2017-04-11 13:10
https://elbasaniad.org/shkolla-e-gocave-viti-1939/60%Monthly2017-04-11 13:11
https://elbasaniad.org/shkolla-sheh-hyseni-viti-1945/60%Monthly2017-04-11 12:33
https://elbasaniad.org/klasa-e-iv-dhe-v-peshkopi-maj-1935/60%Monthly2017-04-12 08:52
https://elbasaniad.org/shkolla-mashkullore-ne-peshkopi-25-qershor-1935/60%Monthly2017-04-10 06:53
https://elbasaniad.org/klasa-e-5-e-shkolles-se-fshatit-kastriot-peshkopi-1939/60%Monthly2017-04-09 12:56
https://elbasaniad.org/shkolla-fillore-zgjimi-elbasan-1938/60%Monthly2017-04-08 17:41
https://elbasaniad.org/shkolla-sheh-hyseni-elbasan-viti-1946/60%Monthly2017-04-08 17:27
https://elbasaniad.org/personeli-i-shkolles-sheh-hyseni-elbasan-1943/60%Monthly2017-04-08 15:35
https://elbasaniad.org/shkolle-fillore-elbasan-viti-1940-41/60%Monthly2017-04-08 15:18
https://elbasaniad.org/tollon-qumeshti-nendor-1958/60%Monthly2019-04-01 04:43
https://elbasaniad.org/triske-ushqimi-kategoria-3-13-nendor-1957/60%Monthly2017-04-07 09:52
https://elbasaniad.org/triske-ushqimi-kategoria-c-nendor-1957/60%Monthly2019-04-01 04:50
https://elbasaniad.org/triske-buke-kategoria-ordiner-nendor-1957/60%Monthly2017-04-07 09:44
https://elbasaniad.org/triske-buke-kategoria-3-10-vjec-nendor-1957/60%Monthly2019-04-01 04:59
https://elbasaniad.org/triske-buke-kategoria-b-nendor-1957/60%Monthly2017-04-07 09:39
https://elbasaniad.org/triske-buke-kategoria-c-nendor-1957/60%Monthly2017-04-07 09:37
https://elbasaniad.org/triske-buke-kategoria-f-nendor-1957/60%Monthly2017-04-07 09:26
https://elbasaniad.org/triske-ushqimi-kategoria-e-nendor-1957/60%Monthly2017-04-07 09:20
https://elbasaniad.org/triske-ushqimi-kategoria-f-nendor-1957/60%Monthly2019-04-01 04:55
https://elbasaniad.org/triske-ushqimi-kategoria-ordiner-nendor-1957/60%Monthly2017-04-07 02:32
https://elbasaniad.org/triske%cc%88-veshmbathje-kategoria-femije-1-10-vjec%cc%a7-pika-vjetore-47-tremujori-pare%cc%88-1956/60%Monthly2017-04-07 02:21
https://elbasaniad.org/triske-veshmbathje-kategoria-b-pika-vjetore-103-tremujori-pare-1956/60%Monthly2017-04-07 01:00
https://elbasaniad.org/mesuesit-e-shkolles-zgjimi-elbasan-1943/60%Monthly2017-04-06 15:49
https://elbasaniad.org/__trashed/60%Monthly2017-04-06 12:02
https://elbasaniad.org/gritjen-e-fabrikes-se%cc%88-alkolit-elbasan-1927/60%Monthly2017-04-05 12:13
https://elbasaniad.org/shkolla-fillore-ne-lagjen-shen-koll-elbasan-1939/60%Monthly2019-08-17 00:11
https://elbasaniad.org/klase-e-shkolles-zgjimi-elbasan-viti-shkollor-1940-41/60%Monthly2017-04-05 11:41
https://elbasaniad.org/klase-e-shkolle%cc%88s-se%cc%88-gocave-viti-1936/60%Monthly2017-04-04 23:28
https://elbasaniad.org/normalistet-e-vitit-te-fundit-ne-mesim-bujqesie-elbasan-1928/60%Monthly2017-04-04 11:15
https://elbasaniad.org/shkolla-e-gocave-viti-shkollor-1939-40/60%Monthly2017-04-03 21:16
https://elbasaniad.org/elbasanas-ne-milano-1943/60%Monthly2017-04-03 17:40
https://elbasaniad.org/maturantet-e-shkolles-normale-viti-1938/60%Monthly2017-04-03 16:37
https://elbasaniad.org/shkolla-sheh-hyseni-klasa-i-viti-shkollor-1939-40/60%Monthly2017-04-03 11:49
https://elbasaniad.org/1907-manastir-nga-e-majta-shefik-daiu-kamer-sejdini-beqir-sarac%cc%a7i-ahmet-dakli-arkivi-digjital-elbasan/60%Monthly2017-04-02 22:51
https://elbasaniad.org/fajka-velencia-me-veshje-tradicionale-nuserie-qendisur-me-ar-1945/60%Monthly2017-04-02 17:26
https://elbasaniad.org/sadie-kazazi-duke-punuar-kur-ndertoheshin-pallatet-tek-zaranika-viti-1963/60%Monthly2017-04-02 17:03
https://elbasaniad.org/shkolla-qemal-baholli-lagjia-dylgjer-hysen-1942/60%Monthly2017-04-02 06:02
https://elbasaniad.org/shkolla-qemal-baholli-viti-1937/60%Monthly2017-04-02 05:56
https://elbasaniad.org/klasa-e-katert-e-shkolles-ushtrimore-foto-e-padatuar/60%Monthly2017-04-02 05:42
https://elbasaniad.org/sadie-kazazi-dale-kur-ndertoheshin-pallatet-tek-stadiumi-viti-1958/60%Monthly2019-08-17 00:39
https://elbasaniad.org/kur-ndertohej-pallati-tek-farmacia-nr-1-ngjitur-me-bustin-e-k-kristoforidhit-1959/60%Monthly2017-04-01 09:17
https://elbasaniad.org/nga-e-majta-zybejte-struma-faslli-ajazi-burbuqe-haxhiademi-dudi-blloshmi-sadie-kazazi-si-punetore-krahu-ne-prodhim-foto-e-padatuar/60%Monthly2017-04-01 09:09
https://elbasaniad.org/grate-e-intelektualeve-elbasanas-si-punetore-krahu-ne-pyjore-1953/60%Monthly2017-04-01 08:52
https://elbasaniad.org/manifestim-gjimnastior-i-shkolles-normale-viti-1947/60%Monthly2017-04-01 08:38
https://elbasaniad.org/mesues-dhe-partizane-ne-funar-1944/60%Monthly2017-04-01 08:15
https://elbasaniad.org/shkolla-naim-frashe%cc%88ri-viti-1931-32-grupi-i-muzikes/60%Monthly2017-04-01 03:55
https://elbasaniad.org/ekspozita-e-kursit-te%cc%88-grave-elbasan-1938/60%Monthly2017-04-01 02:28
https://elbasaniad.org/shkolla-fillore-sheh-hyseini-tek-pusi-qe-lahet-vete-1942-43/60%Monthly2017-04-01 02:12
https://elbasaniad.org/klase-ne-shkollen-e-gramshit-viti-shkollor-1933-34/60%Monthly2017-04-01 01:56