XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://elbasaniad.org/shkolla-agimi-viti-1932-mesues-abedin-caushi-arkivi-digjital-elbasan/60%Monthly2017-03-31 23:43
https://elbasaniad.org/prefektet-e-elbasanit-themeluesit-e-shtetit-shqiptar-sipas-studimit-te-historianit-hyqmet-kotherja/60%Monthly2017-03-31 00:56
https://elbasaniad.org/album-i-punimeve-te-piktorit-xhemal-lufta/60%Monthly2017-03-30 01:03
https://elbasaniad.org/familjet-bamirese-qe-rriten-jetime/60%Monthly2017-03-29 15:22
https://elbasaniad.org/biblioteka-publike-qemal-baholli-dhe-historia-i-saj-elbasan-2014/60%Monthly2017-03-29 15:09
https://elbasaniad.org/selvite-e-namazgjase-elbasan-1937/60%Monthly2017-03-28 21:36
https://elbasaniad.org/mesuesi-qamil-kopani-me-nxenesit-e-shkolles-fillore-ne-gramsh-1933/60%Monthly2017-03-27 16:49
https://elbasaniad.org/nga-albumi-i-punimeve-te-ylli-harunit-punim-34/60%Monthly2017-03-26 12:47
https://elbasaniad.org/ylli-haruni-album-elbasan-2017/60%Monthly2019-06-21 14:36
https://elbasaniad.org/ylli-haruni-album-piktura-1/60%Monthly2017-03-26 12:55
https://elbasaniad.org/flete-pagese-e-mesuesve-te-shkollave-te-para-shqip-ne-elbasan-dimitri-paparisto-dhe-athina-cicu/60%Monthly2017-03-26 10:35
https://elbasaniad.org/flete-pagese-e-mesuesve-te-shkollave-te-para-shqip-ne-elbasan-3/60%Monthly2017-03-26 10:27
https://elbasaniad.org/flete-pagese-e-mesuesve-te-shkollave-te-para-shqip-ne-elbasan-2/60%Monthly2017-03-26 03:19
https://elbasaniad.org/flete-pagese-e-mesuesve-te-shkollave-te-para-shqip-ne-elbasan-1/60%Monthly2017-03-26 03:10
https://elbasaniad.org/tonin-shute%cc%88riqi-i-veshur-frat-elbasan-13-06-1942/60%Monthly2017-03-28 14:06
https://elbasaniad.org/mamite-file-hakani-safie-tollumi-mandalina-doka-foto-e-vitit-1961/60%Monthly2017-03-25 12:13
https://elbasaniad.org/ndertesa-e-saide-foto-e-padatuar/60%Monthly2017-03-25 11:54
https://elbasaniad.org/elbasani-ne-kronikat-osmane/60%Monthly2019-05-06 10:33
https://elbasaniad.org/ahmed-dakli-dale%cc%88-me-familjet-dani-kruja-korc%cc%a7a-boshnjaku-dhe-vllamasi-austri-bad-isehl-20-08-1928/60%Monthly2017-03-24 02:33
https://elbasaniad.org/para-porte%cc%88s-se%cc%88-kalase%cc%88-ku-majtas-duket-dyqani-i-sahatc%cc%a7iut-sif-dodbiba-elbasan-1938/60%Monthly2017-03-24 02:13
https://elbasaniad.org/dyqani-i-sif-dodbibe%cc%88s-sahatc%cc%a7i-tek-vendi-pe%cc%88rballe%cc%88-sahatit-prane%cc%88-bonboneri-roma-me%cc%88-vone%cc%88-moska-para-porte%cc%88s-se%cc%88-kalase%cc%88-ku-majtas-duket-dyq/60%Monthly2017-03-24 09:30
https://elbasaniad.org/baba-qazim-dedej-tek-hyrja-e-teqes-se%cc%88-madhe-elbasan-1944/60%Monthly2017-03-23 21:06
https://elbasaniad.org/baba-mustafa-dedej-ne%cc%88-hyrjen-e-teqes-se%cc%88-madhe-elbasan-1930/60%Monthly2017-03-23 20:59
https://elbasaniad.org/ibrahim-isuf-c%cc%a7oc%cc%a7oli-dhuruesi-i-bibliotekes-se-dyte-ne-elbasan/60%Monthly2017-03-22 13:44
https://elbasaniad.org/besim-qorri-dhe-xhaferr-mehja-i-ardhur-nga-italia-per-te-investuar/60%Monthly2017-03-21 17:41
https://elbasaniad.org/athina-marku-ose-mamia-dhe-rrobaqepsja-qe-vleresoi-jeten/60%Monthly2017-03-21 11:48
https://elbasaniad.org/hajdar-copja-kasapi-qe-u-be-tregtar-me-pune-dhe-diktatura-ia-shtetezoi-pasurine/60%Monthly2017-03-22 00:19
https://elbasaniad.org/qazim-cerekja-tregtari-qe-beri-emer-si-fabrikant/60%Monthly2017-03-21 09:19
https://elbasaniad.org/informacion-per-zhvillimet-tregtare/60%Monthly2017-03-20 21:16
https://elbasaniad.org/fakulteti-i-mjekesise-ne-camerino-itali-1942/60%Monthly2017-03-19 11:37
https://elbasaniad.org/pema-gjenealogjike-e-familjes-se-bicakcinjve-te-elbasanit/60%Monthly2017-03-19 10:45
https://elbasaniad.org/informacion-per-mamite-e-para-te-elbasanit/60%Monthly2017-03-18 12:04
https://elbasaniad.org/katalog-i-galerise-qaja-botuar-me-rastin-e-100-vjetorit-te-pavaresise-elbasan-2012/60%Monthly2017-03-18 08:59
https://elbasaniad.org/ibrahim-bicaku-ne-shetitje-ne-pronat-e-familjes-ne-cerrik-1941/60%Monthly2017-03-17 22:35
https://elbasaniad.org/ibrahim-bicaku-duke-shetitur-me-kale-bashke-me-dy-shoqeruesit-e-tij-cerrik-5-tetor-1941/60%Monthly2017-03-17 19:50
https://elbasaniad.org/nedime-kozarja-mbesa-e-aqif-pashe-bicakciut/60%Monthly2017-05-21 20:34
https://elbasaniad.org/1924-femijet-e-aqif-pashe-bicakciut/60%Monthly2017-03-18 12:27
https://elbasaniad.org/studente-shqiptare-ne%cc%88-shkolle%cc%88-pe%cc%88r-mami-itali-1941/60%Monthly2017-03-15 04:16
https://elbasaniad.org/safie-tollumi-studente-per-mami-itali-1942/60%Monthly2019-03-08 14:29
https://elbasaniad.org/zonjat-saveta-mishto-djathtas-dhe-ana-popa-dale-per-dite-vere-elbasan-1936/60%Monthly2019-03-12 08:59
https://elbasaniad.org/ne-diten-e-veres-elbasan-1938/60%Monthly2019-03-13 14:30
https://elbasaniad.org/shoqeria-e-djemeve-te-kalase-duke-kercyer-valle-popullore-ne-diten-e-veres-elbasan-1938/60%Monthly2019-03-13 14:10
https://elbasaniad.org/karuzeli-per-argetimin-e-femijeve-ne-festen-dita-e-veres-ne-elbasan-1924/60%Monthly2019-03-02 12:42
https://elbasaniad.org/nxenese-te-vitit-te-tretee-dale-tek-porta-e-shkolles-pedagogjike-elbasan-1965/60%Monthly2017-04-04 11:20
https://elbasaniad.org/ane%cc%88tare%cc%88t-e-shoqate%cc%88s-se%cc%88-gjuetare%cc%88ve-pe%cc%88rballe%cc%88-fshatit-labinot-fushe%cc%88-elbasan-1986/60%Monthly2017-03-13 15:51
https://elbasaniad.org/dr-emil-mbroja-me-dr-agim-rama-ne%cc%88-serat-e-bradasheshit-ne%cc%88-pune%cc%88n-fizike-duke-perzier-plehun-elbasan-1981/60%Monthly2017-03-13 15:54
https://elbasaniad.org/grup-mjeke%cc%88sh-nga-elbasani-pogradec-1969/60%Monthly2017-03-13 15:55
https://elbasaniad.org/dr-emil-mborja-me-nje%cc%88-pacient-ne%cc%88-dhome%cc%88n-e-vizitave-para-aparatit-te%cc%88-ekg-me-oshiloskop-ne%cc%88-poliklinike%cc%88n-e-vjete%cc%88r-elbasan-1962/60%Monthly2017-03-13 15:56
https://elbasaniad.org/me%cc%88suesi-isuf-ekmekc%cc%a7iu-dhe-mjeku-okulist-shubert-neirena-para-hyrjes-se-seres-se-pedagogjikes-foto-e-padatuar/60%Monthly2017-03-13 15:57
https://elbasaniad.org/mesuesi-isuf-ekmekciu-tek-dera-e-seres-se-pedagogjikes-te-ideuar-dhe-ngritur-nga-ai-vete-foto-e-padatuar/60%Monthly2017-03-12 15:21
https://elbasaniad.org/rrugice-ne-pazar-perballe-sahatit-elbasan-1966/60%Monthly2017-03-11 13:50
https://elbasaniad.org/kujtimi-kombetar-vellim-poetik-1920/60%Monthly2017-03-11 01:49
https://elbasaniad.org/bukurosh-sejdini-dhe-xhemal-lufta-ne-vitin-1981/60%Monthly2017-03-10 19:57
https://elbasaniad.org/pylli-buze-shkumbinit-rruges-per-ne-byshek-qe-nuk-egziston-me-elbasan-1966/60%Monthly2017-03-10 19:53
https://elbasaniad.org/shatervani-te-rrapi-bezistanit-elbasan-1964/60%Monthly2017-03-10 12:56
https://elbasaniad.org/kisha-shen-kollit-pa-u-prishur-elbasan-1961/60%Monthly2017-03-10 12:51
https://elbasaniad.org/kisha-e-shen-thanasit-elbasan-1969/60%Monthly2017-03-10 12:43
https://elbasaniad.org/mesuese-te-shkolles-ushtrimore-foto-e-padatuar/60%Monthly2017-03-09 18:58
https://elbasaniad.org/mesuesit-e-shkolles-ushtrimore-foto-e-padatuar/60%Monthly2017-03-09 18:35
https://elbasaniad.org/nxenes-shkolle-me-dege-ulliri-ne-duar-elbasan-1890/60%Monthly2017-03-08 12:28
https://elbasaniad.org/rrugice-ne-kala/60%Monthly2017-03-08 00:58
https://elbasaniad.org/rrugice-prane-kishes-ne-kala/60%Monthly2017-03-08 01:04
https://elbasaniad.org/festimi-i-dites-se-veres-elbasan-fundi-i-viteve-30-fillimi-i-viteve-40/60%Monthly2019-03-11 12:23
https://elbasaniad.org/dita-e-veres-tek-ullini-i-qefit-elbasan-1934/60%Monthly2019-02-22 20:06
https://elbasaniad.org/fillimet-e-bektashizmit-ne-shqiperi-dhe-ne-elbasan-1997/60%Monthly2019-02-22 22:18
https://elbasaniad.org/foto-e-shkrepur-tek-dera-e-kishes-shen-maria-ne-kala-elbasan-vitet-1950/60%Monthly2017-03-08 11:22
https://elbasaniad.org/foto-e-namazgjase-ne-vitin-1979/60%Monthly2017-03-05 03:09
https://elbasaniad.org/klase-e-shkolles-normale-elbasan-1935/60%Monthly2017-03-04 12:47
https://elbasaniad.org/mesues-normaliste-dhe-drejtori-a-xhuvani-tetove-1941/60%Monthly2017-04-09 13:34
https://elbasaniad.org/shoqeria-e-bandes-aferdita-ne-guvat-e-fshatit-kryezjarth-1938/60%Monthly2017-03-04 01:02
https://elbasaniad.org/pashaporta-e-ate-kostandin-dhames-leshuar-ne-vitin-1935/60%Monthly2017-03-04 00:56
https://elbasaniad.org/klase-e-shkolles-nderqytetase-dale-tek-shkolla-dakli-elbasan-1936/60%Monthly2017-03-04 00:44
https://elbasaniad.org/mesues-te-shkolles-nderqytetese-elbasan-1936/60%Monthly2017-03-03 18:12
https://elbasaniad.org/shkolla-e-gocave-elbasan-1934/60%Monthly2017-03-03 12:15
https://elbasaniad.org/shkolla-e-gocave-elbasan-1931/60%Monthly2017-03-03 11:57
https://elbasaniad.org/pjestare-te-bandes-muzikore-aferdita-elbasan-1932/60%Monthly2017-03-02 02:34
https://elbasaniad.org/ndertese-kulti-ose-varr-ne-varrezat-muslimane-ne-vendin-ku-sot-eshte-parku-rinia-elbasan-shtator-1943/60%Monthly2017-03-02 02:00
https://elbasaniad.org/ate-visarion-xhuvani-perpara-se-te-emerohej-kryepeshkop-i-koash-1931/60%Monthly2017-03-02 01:45
https://elbasaniad.org/harte-albania-e-grecia-1941/60%Monthly2018-10-27 03:23