XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://elbasaniad.org/te-rinj-elbasanas-ne-byshek-1938/60%Monthly2017-01-31 22:46
https://elbasaniad.org/punonjes-te-fabrikes-se-biskotave-elbasan-1958-r/60%Monthly2017-02-02 02:04
https://elbasaniad.org/leter-e-qemal-stafes-drejtuar-lef-nosit-firence-me-15-mars-1941/60%Monthly2017-01-31 01:11
https://elbasaniad.org/zhaneta-belshaku-dhe-bukurosh-sejdini-ne-skene-elbasan-1971/60%Monthly2017-01-30 11:46
https://elbasaniad.org/pjesemarresit-nga-elbasani-gjimnazi-qamil-guranjaku-ne-spartakiaden-e-pare-kombetare-te-shkollave-te-mesme-tirane-1959/60%Monthly2017-01-30 10:20
https://elbasaniad.org/xhami-ne-elbasan-prill-1941/60%Monthly2019-08-10 13:05
https://elbasaniad.org/kolonet-italiane-ne-elbasan-1943/60%Monthly2019-04-10 11:23
https://elbasaniad.org/kolonia-italiane-e-elbasanit-1943/60%Monthly2019-04-10 11:30
https://elbasaniad.org/rruga-afer-ish-burgut-ne-kala-elbasan-1950/60%Monthly2017-01-29 02:50
https://elbasaniad.org/panorama-e-tregut-elbasan-kartoleria-drita-foto-e-padatuar/60%Monthly2017-01-29 02:41
https://elbasaniad.org/rruga-e-tregut-elbasan-prill-1941/60%Monthly2017-01-29 02:32
https://elbasaniad.org/kendon-albert-tafani/60%Monthly2019-09-20 10:55
https://elbasaniad.org/gjate-hapjes-se-themeleve-per-ndertimin-e-uzinave-te-metalurgjise-1972/60%Monthly2019-09-20 10:40
https://elbasaniad.org/mikpritje-jo-hotele/60%Monthly2017-01-28 16:10
https://elbasaniad.org/thanas-floqi-drejtor-i-shkolles-shqipe-korce-1909/60%Monthly2017-01-28 13:19
https://elbasaniad.org/angjelina-floqi-mitko-nga-fisi-i-thimi-mitkos-nena-e-thanas-floqit-1880/60%Monthly2017-01-28 05:49
https://elbasaniad.org/grupi-i-mandolinates-thanas-floqi-dirigjent-1i-vellai-kristo-floqi-2-vlore-3-gusht-1908/60%Monthly2019-09-15 13:46
https://elbasaniad.org/anastasi-floqi-nosi-gruaja-e-thanasit-dhe-motra-e-vasil-grigor-dhe-lef-nosit-r1905-arkivi-digjital-elbasan/60%Monthly2019-09-13 11:06
https://elbasaniad.org/regjistri-i-detajuar-i-avarizit-per-livane-e-elbasanit-i-vitit-1724/60%Monthly2019-03-31 05:19
https://elbasaniad.org/foto-panoramike-e-elbasanit-marre-nga-ullishtat-mars-1941/60%Monthly2017-01-27 05:40
https://elbasaniad.org/bombardieret-italiane-fluturojne-mbi-elbasan-mars-1941/60%Monthly2017-01-26 14:57
https://elbasaniad.org/muzeu-i-shkolles-naim-frasheri-se-shpejti-online/60%Monthly2018-12-23 01:58
https://elbasaniad.org/shoferi-mustafa-caushi-prane-makines-me-kapriata-elbasan-1976/60%Monthly2019-08-17 00:18
https://elbasaniad.org/rruget-sacmaxhi-dhe-kuinxhi-sot-bulevardi-ne-vitet-1920-1925/60%Monthly2017-01-25 12:59
https://elbasaniad.org/ushtare%cc%88-serbe%cc%88-patrullojne%cc%88-ne%cc%88-rruge%cc%88t-e-elbasanit-mars-1913/60%Monthly2017-01-24 12:05
https://elbasaniad.org/abdyl-xhaja/60%Monthly2019-06-01 10:59
https://elbasaniad.org/ish-kombinati-metalurgjik-elbasan/60%Monthly2018-08-12 12:03
https://elbasaniad.org/hassan-le-janissaire-1516-hassani-jeniceri-1516-viti-i-botimit-1891/60%Monthly2017-01-23 03:07
https://elbasaniad.org/mjeke-te-respektuar-te-elbasanit-1969-id/60%Monthly2019-07-28 12:35
https://elbasaniad.org/ruga-paralel-me-bulevardin-perballe-sahatit-elbasan-1941/60%Monthly2017-01-22 16:01
https://elbasaniad.org/kryeministrat-dhe-ministrat-e-shtetit-shqiptar-ne-100-vjet-2012/60%Monthly2017-01-25 12:29
https://elbasaniad.org/koleksioni-i-fotove-te-dr-pierluigi-zamperin/60%Monthly2017-01-20 17:54
https://elbasaniad.org/sali-hida-dhe-avni-rustemi-fillimi-i-viteve-1920/60%Monthly2017-01-20 18:23
https://elbasaniad.org/libri-ne-frengjitsht-i-autorit-francez-gabriel-jaray-au-jeune-royaume-dalbanie-1914/60%Monthly2017-01-20 12:50
https://elbasaniad.org/foto-e-arshi-pipes-derguar-si-kartoline-mikut-te-tij-elbasanas-ne-new-york-faik-miraku-sarajevo-051958/60%Monthly2017-01-20 00:31
https://elbasaniad.org/nje-studim-mbi-kontrollin-e-malaries-ne-shqiperi-nga-vitet-1929-1938/60%Monthly2017-01-19 12:28
https://elbasaniad.org/foto-e-shkrepur-ne-elbasan-rreth-vitit-1870/60%Monthly2017-01-19 03:11
https://elbasaniad.org/diktatori-benito-mussolini-ne-kraste-te-elbasanit-prill-1941-2/60%Monthly2017-01-18 19:53
https://elbasaniad.org/fusha-e-te-burgosurve-te-luftes-elbasan-ose-librazhd-prill-1941/60%Monthly2017-01-18 13:10
https://elbasaniad.org/4741-2/60%Monthly2017-01-18 12:57
https://elbasaniad.org/nxenesit-e-normales-elbasan-1909/60%Monthly2017-01-19 03:39
https://elbasaniad.org/fusha-e-te-burgosurve-te-luftes-te-ushtrise-italiane-elbasan-ose-librazhd-prill-1941/60%Monthly2017-01-17 01:27
https://elbasaniad.org/mberritja-e-viktor-emanuelit-te-iii-ne-spitalin-ushtarak-italian-te-librazhdit-prill-1941/60%Monthly2017-01-17 01:21
https://elbasaniad.org/personeli-i-spitalit-civil-te-elbasanit-1963/60%Monthly2019-07-28 03:34
https://elbasaniad.org/dr-sadik-dinc%cc%a7i-para-spitalit-civil-foto-e-padatuar/60%Monthly2017-01-15 22:45
https://elbasaniad.org/veteranet-e-futbollit-ndeshja-elbasani-skenderbeu-2-1-viti-1981/60%Monthly2017-04-29 12:51
https://elbasaniad.org/ndertese-ne-babje-te-librazhdit-prill-1941/60%Monthly2017-01-15 12:19
https://elbasaniad.org/diktatori-benito-mussolini-ne-kraste-te-elbasanit-prill-1941/60%Monthly2017-01-15 12:13
https://elbasaniad.org/dr-rea-papajani-ne-inaugurimin-e-maternitetit-te-elbasanit/60%Monthly2017-01-15 12:07
https://elbasaniad.org/doktoreshe%cc%88-rea-papjani-dhe-kryemami-sofi-tollumi-foto-e-padatuar-arkivi-digjital-elbasan/60%Monthly2017-01-15 11:45
https://elbasaniad.org/pamje-e-pergjithshme-e-qendres-spitalore-italiane-ne-luginen-e-shkumbinit-ne-librazhd-mars-1941/60%Monthly2017-01-15 04:20
https://elbasaniad.org/panorame%cc%88-e-gadishullit-te-linit-nga-qafa-e-thanes-qershor-1941/60%Monthly2017-01-15 04:13
https://elbasaniad.org/tabela-ne-hyrjen-e-qendres-spitalore-italiane-te-librazhdit-prill-1941/60%Monthly2017-01-15 01:32
https://elbasaniad.org/peizazh-nga-zona-e-librazhdit-me-malin-shebenik-ne-sfond-mars-1941/60%Monthly2017-01-15 01:20
https://elbasaniad.org/lugina-e-shkumbinit-me-rrugen-kryesore-librazhd-pogradec-prill-1941/60%Monthly2017-01-14 15:11
https://elbasaniad.org/intelektuale-elbasanas-vitet-1930/60%Monthly2017-02-15 15:53
https://elbasaniad.org/4650-2/60%Monthly2017-01-14 10:18
https://elbasaniad.org/foto-e-stafit-te-spitalit-ushtarak-italian-te-librazhdit-ne-diten-e-vizites-se-viktor-emanuelit-iii-librazhd-prill-1941-3-arkivi-digjital-elbasan/60%Monthly2017-01-14 09:46
https://elbasaniad.org/stenda-e-nje-artizani-perpara-dyqanit-te-tij-te-kepuceve-ne-elbasan-prill-1941/60%Monthly2017-01-14 03:48
https://elbasaniad.org/grup-shtepiash-te-librazhdit-pergjate-lugines-se-shkumbinit-prill-1941/60%Monthly2017-01-14 03:44
https://elbasaniad.org/panorame-e-qendres-spitalore-italiane-ne-kraste-te-elbasanit-mars-1941-arkivi-digjital-elbasan/60%Monthly2017-01-14 03:41
https://elbasaniad.org/fjalet-e-fundit-para-pushkatimit-te-f-gurmanit-m-macit-xh-mirakut-z-lunikut-8-mars-1948/60%Monthly2017-01-13 14:42
https://elbasaniad.org/peizazh-nga-lugina-e-shkumbinit-ne-qukes-qershor-1941/60%Monthly2017-01-13 12:44
https://elbasaniad.org/c%cc%a7esmja-tek-rrapi-i-bezistanit-prill-1941/60%Monthly2017-01-14 01:55
https://elbasaniad.org/pamje-nga-jeta-ne-qytetin-e-elbasanit-mars-1941/60%Monthly2017-01-13 12:12
https://elbasaniad.org/muret-e-kalase-prill-1941/60%Monthly2017-01-13 12:02
https://elbasaniad.org/lef-nosi-me-nje-ushtarak-ne%cc%88-elbasan-1929/60%Monthly2017-01-12 12:33
https://elbasaniad.org/4602-2/60%Monthly2017-01-12 12:23
https://elbasaniad.org/mesuese-elbasanase-foto-e-padatuar/60%Monthly2017-02-15 15:52
https://elbasaniad.org/figura-historike-te-elbasanit-1916/60%Monthly2017-01-12 03:41
https://elbasaniad.org/4572-2/60%Monthly2017-01-11 02:09
https://elbasaniad.org/4566-2/60%Monthly2017-01-11 01:23
https://elbasaniad.org/rruga-elbasan-tirane-ne-largesi-duket-tomorri-mars-1941/60%Monthly2017-01-11 01:12
https://elbasaniad.org/peisazh-nga-fushat-e-mbjella-rreth-krastes-prill-1941/60%Monthly2017-01-10 02:23
https://elbasaniad.org/dite-pazari-ne-tregun-e-elbasanit-prill-1941/60%Monthly2017-01-10 01:50
https://elbasaniad.org/ditelindja-e-doktoreshe-rea-dhe-mirenjohja-per-familjen-polena/60%Monthly2019-03-08 15:07
https://elbasaniad.org/kolektivi-i-spitalit-foto-e-padatuar/60%Monthly2017-01-16 11:14
https://elbasaniad.org/fot-papajani-1936/60%Monthly2017-01-07 12:09
https://elbasaniad.org/arsimtare-elbasanas-ne-gramsh-1936/60%Monthly2017-01-07 11:51
https://elbasaniad.org/leter-drejtuar-lef-nosit-nga-kryetari-i-grupit-pleqnor-te-elbasanit-taq-buda-1923/60%Monthly2017-01-06 04:31
https://elbasaniad.org/revista-nentori-51984-fq-167-196/60%Monthly2017-02-15 13:47
https://elbasaniad.org/letra-e-klubit-ve%cc%88llaze%cc%88ria-te%cc%88-filatit-drejtuar-atij-te-elbasanit-8-maj-1909-arkivi-digjital-elbasan/60%Monthly2018-08-30 11:36
https://elbasaniad.org/leter-drejtuar-lef-nosit-nga-klubi-vellazeria-i-konispolit-22-prill-1910/60%Monthly2017-01-05 04:50
https://elbasaniad.org/lete%cc%88r-drejtuar-lef-nosit-nga-klubi-ve%cc%88llaze%cc%88ria-i-filatit-1910/60%Monthly2017-01-05 04:25
https://elbasaniad.org/dervish-hima-ulur-dhe-sali-hida-hoxha-1909/60%Monthly2017-01-04 23:38
https://elbasaniad.org/mesuesit-teki-tela-dhe-nikolle-daka-veshur-me-te-bardha-midis-nxenesve-te-normales-elbasan-1942/60%Monthly2017-01-06 16:08
https://elbasaniad.org/sali-hida-hoxha-student/60%Monthly2017-03-23 02:51
https://elbasaniad.org/sali-hoxha-hida-me-luigj-gurakuqin-dhe-malesore-kryengrites-podgorice-1911/60%Monthly2017-01-04 13:43